O firmie

Domat Sp. z o.o. jest firmą założoną w 1991 r. przez Dr Jacka Janczaka oraz przez jego córkę mgr Katarzynę Janczak.

Założyciel firmy, dr Jacek Janczak (1926-2009) był znanym specjalistą z zakresu energetyki i ochrony środowiska, byłym pracownikiem Ministerstwa Górnictwa i Energetyki, Ministerstwa Ochrony Środowiska oraz Europejskiej Komisji Gospodarczej ONZ z siedzibą w Genewie.

Obecny prezes firmy, mgr Katarzyna Janczak jest tłumaczem przysięgłym języka angielskiego i francuskiego przy Ministerstwie Sprawiedliwości RP (TP/882/05) oraz tłumaczem niemieckiego i hiszpańskiego. W zawodzie tłumacza pracuje od roku 1983, jest członkiem Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS. Jej hobby jest dalsza nauka nowych języków obecnie uczy się samodzielnie włoskiego i rosyjskiego.

Zdobyte doświadczenie w tłumaczeniach symultanicznych, konferencyjnych oraz pisemnych pozwala wyróżnić Katarzynę Janczak jako specjalistę w swojej dziedzinie.

Naszymi atutami są: szybkość, solidność, fachowość, doświadczenie i dokładność, różnimy się od agencji, ponieważ nasze tłumaczenia nie są anonimowe, lecz są wykonywane przez osoby, które nie są podwykonawcami, lubiące swoją pracę, biorące za nie pełną odpowiedzialność.

Oferujemy również fachowe tłumaczenia z możliwością uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego w dowolnej kombinacji między językami angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim oraz polskim.

Od pierwszych dni rozpoczęcia naszej działalności kompletujemy i na dzień dzisiejszy posiadamy ogromne zaplecze pomocy naukowych i fachowych sprowadzanych z całego świata oraz nowoczesny system informatyczny. Siedziba naszej spółki mieści się w Warszawie na Grochowie w okolicach Placu Szembeka.